loader image

درباره آرسا افراز

گروه معماری

آرسا افراز


شرکت مهندسی آرسا افراز دارای گریدغرفه سازی ازانجمن غرفه سازان ایران و همچنین عضو رسمی انجمن صنفی کارفرمایی طراحی معماری ودکوراسیون داخلی وخارجی ساختمان شهرتهران از سال 1395 فعالیت خودرا آغاز نموده است.

این شرکت درحوزه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی ، طراحی گرافیک ، طراحی سایت و سئو، دیجیتال مارکتینگ و غیره ... و با بهره مندی از تیمی متخصص و کارآزموده در زمینه معماری ، عمران وگرافیک ، تبلیغات و بازاریابی با آگاهی و علم کامل به اصول و درک مفاهیم پایه طراحی ، شناخت و فهم ماهیت فضا ، روانشناسی رنگ و آشنائی با متدهای روز دنیا با هدف خلق طرح های مبتکرانه و خلاق و همسو با سبک های طراحی دنیا و آشنایی کامل با اصول برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت مشتری و بازاریابی دیجیتال فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز نموده است . شرکت معماران رادیس در طی مدت فعالیت خود و با دارا بودن تجربه اجرایی در حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی و غرفه سازی نمایشگاهی ، برگزاری نشست ها و همایش های تخصصی و عمومی و کنگره های بین المللی، با بیش از ده ها شرکت و برند معتبر همکاری داشته است که در بخش مشتریان آرسا فابل دسترسی و مشاهده میباشد.

بزرگ بیاندیش، وسیع بنگر، جسورانه انتخاب کن

ما برآنیم تا در راستای توسعه و مدیریت برند و ارائه راهکارهای ارتباط با مشتری و بهبود و ارتقاء بخش طراحی گرافیک و تبلیغات دیجیتال ، آموزش ویکپارچه سازی هویت برند با نگاهی متفاوت خدمات متمایزی را به مشتریان گرامی خود ارایه نماییم.

با گروه معماران آرسا افراز بزرگ بیاندیشید ، وسیع بنگرید و جسورانه انتخاب کنید .

گواهینامه ها و تقدیر نامه ها

برخی ازمهمترین گواهینامه ها و تقدیرنامه های دریافت شده توسط شرکت آرسا افراز