گروه معماری آرسا

شرکت مهندسی معماران آرسا دارای تخصصی ترین  پلتفرم مشاوره آنلاین در حوزه ، معماری ، طراحی و دکوراسیون داخلی ، عمران و مدیریت پروژه و ساخت ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی ، گرافیک و تبلیغات میباشد. که این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده تا از دانش و مشاوره تخصصی معماران و طراحان توانمند درسرا سر ایران به صورت 24 ساعته جهت رفع ابهامات و سوالات خود با امکان مکالمه تلفنی – تصویری و یا متنی بهرمند گردند.

گروه معماری آرسا در حوزه های معماری، طراحی و اجرای پروژه های مسکونی ، اداری ،تجاری، تجهیز برند شاپ ها ،طراحی و باز سازی فضاهای فروشگاهی، طراحی، باز سازی و تجهیز فضاهای درمانی دربخش بین الملل، طراحی و اجرای  غرفه های نمایشگاهی ،طراحی گرافیک و تبلیغات در دپارتمانهای  تخصصی این شرکت و با بهره مند از تیم های حرفه ای با دانش اجرائی بالا در حوزه بازارابی و مارکتینگ فعالیت خود را به صورت کاملا  تخصصی از سال 1395 اغاز نموده است.

این شرکت همچنین در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان این حوزه در بخش آموزشی خود اقدام به معرفی برترین کتاب ها و نرم افزارهای طراحی و معماری  ارائه مقالات تخصصی و پادکست ها و ویدئو های  آموزشی برای دانشجویان و طراحان و معماران عزیز و علاقمندان به ااین رشته را فرهم نموده است تا با سهولت امکان دسترسی به اطلاعات بروز دنیا در این رشته را داشته باشند.

شایان ذکر است با توجه به نیاز این صنعت ما  برآن شدیم تا در راستای تامین متریال ها و اکسسوری های بروز در حوزه معماری و طراحی فضا های داخلی و خارجی با دعوت و  همکاری برند های معتبر در این بخش فروشگاهی را جهت تسهیل در تامین و ارائه معتبر ترین و بروز ترین متریال های معماری و ساختمانی و انواع اکسسوری های دیزاین داخلی  راه اندازی نمائیم  تا فضائی را برای همکاران و فعالان محترم این صنعت و همچنین کاربران  خود جهت سهولت و دسترسی اسان به متریال ها  و خدمات با کیفیت ایجاد نمائیم.

برخی  از مجوز ها و گواهینامه ها

  • عضو رسمی انجمن جامعه مهندسان معمار داخلی
  • گواهینامه عضویت انجمن غرفه سازان استان تهران
  • عضو رسمی نظام مهندسی تهران
  • دارای پروانه کسب از اتحادیه چاپخانه داران تهران
  • دارای گرید غرفه سازی از انجمن نمایشگاهی استان تهران
  • دارای پروانه عضویت انجمن صنفی معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی شهر تهران
  • دارای گواهینامه HSE  ( گواهینامه ایمنی و بهداشت کار برای کار فرمایان و پیمانکاران )از مرکز تحقیقات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت کار و رفاه اجتماعی