loader image

گروه معماری آرسا افراز

معماری ، طراحی و دکوراسیون داخلی


گروه معماری و طراحی داخلی آرسا عضوانجمن صنفی کارفرمائی طراحی معماری ودکوراسیون داخلی وخارجی شهر تهران


( هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه در آوردن رنگها ، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه را طراحی داخلی میگویند)
دکوراسیون داخلی مانند هنرهای دیگر دارای سبک و سیاق و اصولی است که بر اساس سلیقه ها و نیازهای عصر دوره دستخوش تغییر می شود. معماری داخلی ، در واقع همان خلق فضاست. فضایی که در عین زیبایی و اثرگذار بودن کارایی لازم را نیز داشته باشد. طرح با ترکیب اصول و ارکان تخصصی معماری داخلی با حسن زیبایی شناسی، فضایی را ایجاد میکند که معرف هویت ،نیاز ،درک و خواسته های طرف مقابلش است. دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است این رشته از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر تشکیل دهنده آن ارتباط دارد و از طرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تمرکز دارد. در این راستا شرکت مهندسی آرسا افراز با بهرمندی از تیم متخصص در حوزه معماری ، عمران و گرافیک و همچنین سالها تجربه اجرائی دکوراسیون داخلی و خارجی با هدف احیای خلاقیت و بهره گیری از برترین متریالهای روز دنیا خدمات نوآورانه ومتفاوتی را در حوزه دیزاین وطراحی داخلی ارائه میدهد.

وجه تمایزگروه معماری آرسا افراز در ارایه طرح های منحصر به فرد و منطبق با اصول زیبایی شناختی ، مطالعه دقیق و شناخت سبک های بروزدرحوزه طراحی داخلی و با هدف ایجاد نوآوری و ابداع درروش طراحی خود می باشد.

شرح خدمات شرکت آرسا افراز در حوزه دیزاین داخلی شامل :

  • طراحی داخلی فضای مسکونی
  • طراحی داخلی فضای اداری
  • طراحی اماکن عمومی :( لابی مجتمع های مسکونی و تجاری، طراحی و تجهیز هتل ها و سالن های همایش ، طراحی رستورانها و فروشگاه ها ،طراحی و تجهیز برند شاپ ها ).
  • طراحی اماکن با کاربری خاص: ( طراحی فضای آموزشی ، پزشکی و سلامت ، ورزشی و فرهنگی )
  • بازسازی و نو سازی
  • Landscape طراحی فضای باز